در حال حاضر ارسال محصولات برای شهر تهران با پیک ویژه و سایر استان ها توسط باربری ارسال می گردد. مشتریان سایر استان ها جهت ثبت سفارش با شماره تلفن 09120000000 تماس حاصل نمایند

رویه ارسال سفارش

روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.


نکات

- در رابطه با سرویس تحویل پیک فروشگاه اینترنتی درنایار، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش در شهر تهران به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) و برای سایر نقاط کشور در محل باربری شهر مربوطه (که توسط مسئولان فروش تعیین می گردد) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

- تحویل رایگان شامل همه سفارش های ثبت شده برای شهر تهران با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان برای سراسر کشور می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر سیصد هزار تومان برای همه نقاط ایران با هزینه ثابت 20000 تومان و هزینه ارسال سفارش‌های زیر صد هزار تومان برای شهر تهران 5000 تومان است.

-اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است هنگام تحویل کالا تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 09120000000 و یا 09120000000 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش درنایار اطلاع داده شود.

- تمامی سفارش‌هایی که از طریق سایت ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل پیک درنایار(هم اکنون فقط شهر تهران تحت پوشش تحویل پیک رایگان درنایار برای سفارش های با ارزش بیش از پنجاه هزار تومان می باشد) در نظر گرفته شده است.

- پس از پردازش سفارش و تحویل به پیک یا باربری، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.

- برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست سفارشی ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

- در مورد کالاهای آسیب دیده، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط باربری تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

- در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

سفارشات آنلاین

  • زمان ارسال سفارشات برای شهر تهران ۳ روز کاری و برای شهرستان ۵ روز کاری می باشد. (برای هماهنگی ساعت ارسال تماس گرفته می شود.)

ارسال رایگان

  • سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان (شهر تهران) و بالای ۵۰۰ هزار تومان (سایر استان ها) به صورت رایگان ارسال می شود.

!!! در حال حاضر ارسال محصولات برای سراسر کشور(به جز شهر تهران) توسط باربری و تحویل بار توسط مشتری در باربری انجام می شود. مشتریان سایر استان ها (به جز شهر تهران) در هنگام خرید توجه نمایید که انتخاب گزینه ارسال پستی همان ارسال باربری می باشد !!!

*** به پاس قدردانی از همراهی شما عزیزان، کرایه حمل محصولات تا درب باربری به صورت رایگان توسط فروشگاه انجام می شود ***