در حال حاضر ارسال محصولات برای شهر تهران با پیک ویژه و سایر استان ها توسط باربری ارسال می گردد. مشتریان سایر استان ها جهت ثبت سفارش با شماره تلفن 09120000000 تماس حاصل نمایند

راهنمای ثبت سفارشات عمده

راهنمای ثبت سفارشات عمده فروشگاه اینترنتی درنایار

دو شرط اصلی برای تغییر قیمتها به قیمت عمده به شرح زیر است:

1. حداقل خرید از هر محصول 6 عدد
2. مبلغ نهایی فاکتور: حداقل 500 هزار تومان
در صورت رعایت دو شرط فوق، پیش فاکتور نهایی به قیمت عمده صادر خواهد شد.

بنابراین:

در صورتی که قصد خرید عمده از وب سایت درنایار را دارید، نخست در سایت عضو شوید.

حال به دو صورت می توانید اقدام به سفارش نمایید:

1. اقدام به انتخاب محصولات مورد نظر خود و تکمیل سبد خرید نمایید. در انتها اقدام به ثبت نهایی سفارش خود کرده و روی دکمه ثبت نهایی کلیک کنید و هزینه فاکتور را پرداخت نمایید.
پس از ثبت نهایی سفارش، کارشناسان فروش اقدام به بررسی سفارش شما خواهند کرد. در صورتی که دو شرط اصلی برای خرید عمده رعایت شده باشد قیمت محصولات انتخابی به قیمت عمده تغییر خواهد کرد و پس از تغییر قیمتها و صدور فاکتور نهایی، برای شما پیامکی از طریق سامانه فروشگاه ارسال خواهد شد که محتوی فاکتور قیمت عمده شما خواهد بود. حال مقدار فاکتور نهایی از مقدار فاکتور اولیه کسر شده و مابقی به عنوان تخفیف خرید عمده به حساب مشتری کارت به کارت می گردد.

2. در صورتی که از قیمت ها رضایت داشتید، می توانید با کارشناس واحد فروش فروشگاه به شماره 09120000000 تماس حاصل نمایید و پس از اطلاع از مبلغ تخفیف عمده محصولات اقدام به پرداخت آنلاین یا کارت به کارت نمایید.

توضیحاتی پیرامون شرایط فروش عمده:

1. در فروش عمده انتخاب رنگ و طرح به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت و محصولات در صورت داشتن رنگ و طرح متنوع، بر حسب موجودی انبار به صورت رندوم ارسال خواهند شد.
2. ارسال سفارشات عمده به شهرستانها تماما از طریق باربری خواهد بود و در اصفهان با توجه به حجم بار از طریق پیک یا وانت بار است.
3. هزینه ارسال در خرید عمده تماما به عهده مشتری است.
4. ارسال به باربری ها شامل دو هزینه است.یکی هزینه درون شهری ارسال از انبار درنایار به باربری که برای تمامی سفارشات مبلغ 10 هزار تومان است و دیگری هزینه ارسال از باربری به شهر مقصد است که تماما به عهده مشتری بوده و با توجه به تعداد کارتنها بین 5 تا 7 هزار تومان بابت هرر کارتن خواهد بود که بسته به شهر و باربری نیز قابل تغییر است.
5. هزینه ارسال به باربری برای سفارشات بالای 2 میلیون تومان رایگان بوده، همچنین هزینه ارسال برای سفارشات بالای یکصد و پنجاه هزار تومان شهر اصفهان نیز رایگان است.

نکته بسیار مهم:

با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز و همچنین محدودیت های سال جاری، محصولات به میزان کمتری موجود است. بنابراین در صورتی که مبلغ پیش فاکتور تا 12 ساعت بعد از صدور نهایی واریز نشود، پیش فاکتور به لحاظ قیمت و موجودی فاقد اعتبار خواهد بود.

میزان تخفیف عمده:

سوال رایج تمامی مشتریان عمده میزان تخفیفی است که بر روی محصولات لحاظ خواهد شد. با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات در درنایار، امکان قرار دادن یک درصد مشخص برای تمامی محصولات وجود نخواهد داشت و میزان تخفیف بسته به نوع کالا و شاخه مورد نظر از 5 تا بعضا 40 درصد در موارد خاص، خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه میزان تخفیف برای محصولات غیر سنگی ( با توجه به حاشیه سود بسیار پایین این دسته محصولات) کمتر از تمامی محصولات می باشد.